• ELIMINACJE - GRUPA C
  • ĆWIERĆ- PÓŁFINAŁY GR. C
  • FINAŁ POJ 1
  • FINAŁ
  • ŚREDNIA
  •  
    Gości dziś : 19/76
    Odwiedzający : 28772/683231
    Online : 1
    Chcesz nową fotkę przy licencji - To prześlij foto w jpg. o nazwie nr licencji na e-mail posikata@bowlingpzk.pl
    R. ID Foto Nazwisko Pleć Klub Suma B Bonus Suma Średnia G1 G2 G3 G4 G5 G6 Top
    1 225 RYBICKA JOANNA K SZTORM BC GDAŃSK 1236 10 1176 196.00 179 200 214 180 183 220 220
    2 2022 HULECKA AGNIESZKA K MK BOWLING SŁUPSK 1219 10 1159 193.17 221 193 212 203 179 151 221
    3 8061 DYBOWSKI WOJTEK M FUN BROADWAY 1200 0 1200 200.00 193 223 179 170 223 212 223
    4 2025 KACHELSKI BARTŁOMIEJ M ŁKB ŁÓDŹ 1196 0 1196 199.33 190 171 220 226 239 150 239
    5 9490 JURASZEK ANDRZEJ M FUN WROCŁAW 1192 0 1192 198.67 239 201 188 206 180 178 239
    6 2617 BŁASZCZYK ARKADIUSZ M ŁKB ŁÓDŹ 1171 0 1171 195.17 164 245 190 214 180 178 245
    7 2343 GRUDA JANUSZ M SIEDLECKI KLUB BOWLINGOWY 1138 5 1108 184.67 164 151 223 189 179 202 223
    8 2100 SOULE ELKE K HELIOSS OLSZTYN 1126 10 1066 177.67 165 171 214 161 157 198 214
    9 10011 KITKA DANIEL M ZSBS BASTION 1121 0 1121 186.83 159 235 171 192 196 168 235
    10 741 ŚWINIARSKA JUSTYNA K PERFECT 300 1119 10 1059 176.50 189 222 154 157 172 165 222
    11 9465 NAWROCKI DARIUSZ M FUNBOWLING 1112 0 1112 185.33 154 199 205 172 181 201 205
    12 9397 NGUEN ZUNG M FUNBOWLING ŁÓDŹ 1112 0 1112 185.33 215 178 204 183 168 164 215
    13 2050 FRYDRYCH LILLA K SSB SUWAŁKI 1096 10 1036 172.67 151 178 126 206 200 175 206
    14 1722 TRÓJCZAK KRZYSZTOF M ZSBS BASTION 1088 5 1058 176.33 157 161 204 175 167 194 204
    15 9486 GORYAYNOW VALERIY M RODŁO PIŁA 1077 5 1047 174.50 159 175 182 177 182 172 182
    16 2017 BŁASZCZYK ANNA K ŁKB ŁODŹ 1072 10 1012 168.67 164 157 163 219 164 145 219
    17 2242 ZAWADZKI JÓZEF M SSB SUWAŁKI 1070 5 1040 173.33 177 152 149 217 180 165 217
    18 9457 GACKOWSKA MIRKA K FUN GRUDZIĄDZ 1059 10 999 166.50 143 183 197 166 154 156 197
    19 8107 JAROS KAZIMIERZ M BROADWAY 1042 5 1012 168.67 153 168 180 169 170 172 180
    20 1053 MATRENOWSKI DAWID M MARTIN CLUB 2000 1029 0 1029 171.50 198 169 160 182 154 166 198
    21 8487 TOKARSKA ALDONA K MARTIN CLUB 2000 1028 10 968 161.33 207 183 148 134 184 112 207
    22 10015 PALACZ PAWEŁ M FUN 935 0 935 155.83 148 147 171 136 170 163 171
    23 2688 KAPRAL MATEUSZ M FUN CIECHOCINEK 934 0 934 155.67 169 146 128 156 152 183 183
    24 10014 KOZŁOWSKA MAGDA K FUN 897 10 837 139.50 141 140 162 120 125 149 162
    25 2219 HAJDUK MICHAŁ M FUNBOWLING TORUŃ 848 0 848 141.33 145 126 149 147 145 136 149